طراحی سایت

باتوجه به رشد روز افزون فناوری در تمامی جنبه های زندگی داشتن یک وبسایت اینترنتی برای ارائه خدمات ، محصولات، معرفی شرکت یا ایجاد یک برند شخصی، امری بسیار واجب و پر اهمیت است که این روزها تمامی کسب و کار های فعال در سطح اجتماع از آن بهره جسته و از این راه قسمتی از هزینه تبلیغات و برندسازی را کاهش داده و خود را در فضای مجازی که این روز ها از فضای حقیقی هم پر رنگ تر شده، مطرح می سازند.

سئو و بهینه سازی

جزو رتبه های اول جستجوی گوگل بودن برای شما به چه اندازه مهم است ؟ برای مشتریان شما به قدری مهم است که در هر جستجو فقط به سه یا پنج لینک اول اعتماد می کنند! سئو یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، به معنای به کارگیری روش ها، ابزار ها و استراتژی‌های مختلف و تا حدی پیچیده برای طراحی، پیاده سازی و خدمات نگهداری وبسایت و همچنین تولید محتواهای سایت بصورت بهینه و بر اساس اصول بهینه سازی است که به شرط تداوم  و سرمایه گذاری بلند مدت روی سایت، موجب افزایش رتبه و اعتبار سایت شما در جستجو های گوگل و در نتیجه موفقیت درخشان و روزافزون کسب و کار شما می شود.

اپلیکیشن موبایل

با پیشرفت تکنولوژی و همه گیری شدن استفاده از تلفن های هوشمند همراه (smart phone) نیاز به یک بستر جدید برای تعامل با کاربر بیش از پیش احساس میشد. با گذشت زمان شرکت های مختلف طراحی اپلیکیشن و برنامه نویسان آزاد وارد این حوزه شدند و نرم افزار هایی را طراحی و تولید کردند که از لحاظ زیبایی و کارایی به اندازه رقبای کامپیوتری خود محبوب نبودند پس دوباره این احساس نیاز به وجود آمد که این کار باید توسط متخصصان طراحی و تولید نرم افزار های موبایلی انجام شود که در مراحل طراحی رابط کاربری – استفاده از المان های طراحی کاربردی و بهره گیری از ساختار مناسب برای اتصال سرویس های مختلف بسیار با تولید نرم افزار های کامپیوتری متفاوت است.

طراحی گرافیک

زیبایی و تاثیر گذاری هر موضوعی وابسته به طرح ها و رنگهایی است که بصورت خلاقانه ای باهم ترکیب می شوند تا در فرآیندی هنری به مخاطب ارائه شوند، زمانی که تکنولوژی و هنر را باهم ترکیب می کنیم در اصل فرآیندی را ایجاد کرده ایم تا بتوانیم ایده ها و افکار خود را به بهترین شکل به گیرندگان پیام ارسال نماییم، این کار باعث می شود انتقال ایده ها بین افراد به شکل عمیق تری انجام گیرد در نتیجه باعث افزایش بهره وری و صرفه جویی در زمان برای انتقال اطلاعات می شود.

تولید محتوا

اگر تاکنون در کسب و کار خود موفق نبوده اید و یا پیشرفت قابل ملاحظه ای نداشته اید این قسمت برای شماست؛ اگر شما دارنده یک سایت شخصی ، شرکتی ، خدماتی یا فروشگاهی باشید و یا نویسنده یک سایت خبری، هیچ فرقی نمی کند شما بدون محتوا مناسب در هیچ زمینه ای موفق نخواهید شد! معرفی کسب وکارتان، معرفی محصولات و خدمات سایت ، افزایش رتبه سایت در جستجوی گوگل ، جذب مخاطب و مشتریان محصولاتتان و بطور خلاصه تمامی موادر مربوط به شناخته شدن شما و کسب وکارتان در فضای مجازی، همه و همه وابسته به فرآیند تولید محتوای مناسب و متناسب با کسب وکار شماست که با استفاده از تخصص در تولید و تنظیم محتوا، استراتژی مناسب و ابزارهای مختلف قابل دستیابی است.

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات هدفمند و حرفه ای جزء جدانشدنی از هر کسب و کار موفقی است که نگاه رو به آینده دارد. شایان ذکر است تبلیغات زمانی تاثیر گذار است که توسط کارشناس این حوزه و بصورت هدفمند طراحی و اجرا شود. گروه فنی مهندسی تمشک سرویس با تیمی متشکل از کارشناسان خبره این صنعت مفتخر است که با ارائه جدیدترین متد ها و ابزار ها، کسب و کار شما را برای رقابت در دنیای دیجیتال آماده کند.